Dantų gydymas

Atgal
dantu-gydymas-sepetelis-siulas
Dantų ėduonis yra daugiafaktorinė liga, kurią lemia pagrindiniai veiksniai : Angliavandeniai ( gazuoti gėrimai, saldainiai ir kt. ) ir netinkama burnos ertmės priežiūra. Šie faktoriai sukelia estetinį ir jutiminį diskomfortą, kuriuo atvykę pas gyd.terapeutą skundžiasi Pacientai. 
 
DANTŲ GYDYMO ETAPAI:
  1. Gydymo planavimas - konsultacijos  metu vyksta apžiūra ir išsami diagnostika. Atliekamos rentgeno nuotraukos, išklausomi Paciento nusiskundimai ir lūkesčiai.
  2. Dantų gydymas - procedūros metu atliekamas vietinis nuskausminimas, pašalinami infekuoti audiniai, suformuojama ertmė, parenkama plombinė medžiaga. Atkūrus danties formą, vyksta poliravimas, sąkandžio patikrinimas.
  3. Priežiūra - norint apsisaugoti nuo dantų ėduonies būtina lankytis pas burnos higienos specialistus bent 2 kartus per metus. Esant medicininėms indikacijoms gyd.terapeutas, įvertinęs asmens higienos įpročius, nurodys burnos ertmės higienos reikalingumą.
DANTŲ GYDYMO TIPAI : 

VAIKŲ DANTŲ GYDYMAS
  • Pagrindinis jo tikslas - visomis įmanomis priemonėmis išsaugoti pieninius dantis ir sudaryti sveiką aplinką nuolatiniams dantims formuotis. O susiformavus nuolatiniams dantims - išugdyti atitinkamą jų priežiūrą.
DANTŲ KANALŲ GYDYMAS
  • Šio gydymo tikslas – išvalyti mikroorganizmus dantų šaknų kanaluose ir apsaugoti dantį bei aplinkinius audinius nuo infekcijos.  Naudojant šiuolaikinius gydymo būdus ir medžiagas galima atlikti sėkmingą kanalų gydymą.

 

ESTETINIS PLOMBAVIMAS
  • Kai dantų kariesas pažeidžia priekinius dantis, dažniausiai atliekamos estetinės restauracijos. Jos ne tik atkuria pažeistus danties audinius, bet ir koreguoja dantų spalvą, formą ir dydį.
SUAUGUSIŲJŲ DANTŲ GYDYMAS
  • Šio gydymo tikslas - pašalinti atsiradusius nemalonius pojūčius dantų srityse dėl pasireiškusio dantų karieso.

Mūsų kontaktai

Susisiekite:

Susisiekite su mumis