Dantų kanalų gydymas

Atgal
Kai dantų karieso pažeisti dantys yra negydomi, susidaro palankios sąlygos kauptis mikroorganizmams. Esant tokiai situacijai, atsiranda poreikis išvalyti dantų šaknų kanalus. Šiai procedūrai pasitelkiama mikroskopo pagalba.
 
DANTŲ ŠAKNŲ KANALŲ GYDYMO ETAPAI: 
  1. Danties kanalų gydymas pradedamas nuo danties būklės ir atliktos rentgeno nuotraukos įvertinimo. Esant poreikiui, panaudojamas nuskausminimas, gydomas dantis izoliuojamas nuo seilių tam, kad procedūros metu išlaikytume dantį švarų ir į jį nepatektų seilės.
  2. Pašalinamos senos plombos, išvalomi pažeisti danties audiniai, suformuojama endodontinė ertmė. Infekuota pulpa su specialiais instrumentais pašalinama iš pulpos kameros ir danties šaknų kanalų.
  3. Išvalius ir paruošus danties šaknies kanalus plombavimui, kanalai užpildomi su specialia plombine medžiaga, vadinama gutaperča. Dantis po kanalų plombavimo dažniausiai atstatomas su laikina plomba.
  4. Pacientui atlikus endodontinį gydymą ir atstačius danties vainiką pasirinkta restauracija, yra išsaugomas natūralus dantis, kuris atlieka  kramtymo funkciją. Endodontiškai gydytus dantis rekomenduojama protezuoti, todėl kad šios restauracijos ne tik atkuria kramtymo funkciją, bet ir užtikrina tvirtumą.

Mūsų kontaktai

Susisiekite:

Susisiekite su mumis